Kalite Politikası

Koşulsuz müşteri dostu…


Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ile kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize hizmet verirken öncelikli olarak benimsediğimiz ana prensipleri aşağıda görebilirsiniz…

Modern

Child trendleri daima takip ediyor ve yenilikçi, farklı projeler için özenle çalışıyoruz. %100 kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanan web projesi ana sayfadan başlayan çalışma ile onay sürecine giriyoruz. En child oluşturulan iletişim sayfası dahil oluşturulan web projesinin tüm kısımları için onay alınmaktadır. Child derece current ve aynı zamanda %100 sizin istediğiniz gibi bir proje olması için çalışıyoruz. Tüm sektörleri çok iyi tanıyor ve ne istediğinizi çok iyi biliyoruz.

Hız


Projelerimizi günümüz teknolojisinin izin verdiği en üst hız sınırında oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz projelerde daima en iyisi için özenle çalışmaktayız. Tüm rekabet koşulları içerisinde SEÇKİN BİLİŞİM facilitating maksimum kalite standartlarından hiçbir zaman ödün vermemiştir. Kurumsal facilitating hizmeti veren firmalar içerisinde en iyi üç firmadan olduğumuzu söyleyebiliriz.

Kullanıcı Dostu


Kusursuz projeler için detaylar bizim için çok önemlidir. Projenin tüm detaylarını düşünen ekibimizin, sizin için oluşturduğu web tasarımı projeleri child derece kolay kullanımına sahiptir. Bu konuda yıllardır en ufak bir eleştiri dahi almadığımızı belirtmek isteriz. Özellikle sektörle bilgisini ön planda bulundurarak oluşturulan web tasarımı projeleri gerek sektörle gerek genel kullanıcılar tarafından child derece kolay kullanılmaktadır. Oluşturulan web projelerin yayın hayatına başlaması ile alınan eleştiriler doğrultusunda yeniden düzenlenmesini taahhüt edebiliriz. Proje tamamlandıktan sonra da gerekli tüm düzenleme ve değişiklikler için de SEÇKİN BİLİŞİM daima yanınızda.

Web tarayıcı uyumu


Web sitenizin kullanıcıların erişim sağladıkları web tarayıcılarına uyumluluk çok önemlidir. Web dünyasında en çok kullanılan Explorer 7, Explorer 8, Explorer 9, Google Chrome, Yandex Browser, Safari gibi web tarayıcıları %100 uyumlu bir şekilde oluşturduğumuz web projelerinin hosting SEÇKİN BİLİŞİM sunucularında bulunduğu süre içerisinde, 1 yıl boyunca oluşabilecek tüm aksaklıkların tarafımızca ücretsiz olarak düzenlenir. Kullanıcılar hangi web tarayıcısından giriş yaparsa yapsın mükemmel uyum için her detaya özen gösteriyoruz.

Search engine optimization


Search engine optimization deyip geçmeyin! Search engine optimization her web projesinin en çok ihtiyacı olan özelliktir. Kurumların ürün ve hizmetlerini satabilmeleri, hedef kitlelerine daha kolay ulaşabilmeleri için arama motorlarında bulunabilirlik özelliğinin child derece önemli olduğunun farkındayız. Website optimization konusunda ne denilirse denilsin SEÇKİN BİLİŞİM olarak bir standart belirledik. SEÇKİN BİLİŞİM web tasarımı projesinde SEO açısında var olan tüm teknik detaylar, müşterilerimiz için oluşturulan tüm web tasarım projelerine de eklemekteyiz. Ayrım yapmıyor, kendimize ne yapıyor veya yapabiliyorsak siz müşterilerimize de aynı kalite düzeyinde proje oluşturuyoruz.

Özel müşteri temsilcisi


Her müşterimiz bizim için özel ve önemlidir. Projelerin büyüklük kriterlerini gözetmeksizin SEÇKİN BİLİŞİM ile çalışan tüm müşterilerimizin özel müşteri temsilcileri bulunmaktadır. En çok şikâyet edilen konuların SEÇKİN BİLİŞİM de hiç konuşulmadığını söyleyebiliriz. Müşteri temsilcilerimizin uzun yıllardır bünyemizde bulunmasının rahatlığını ve verimliğini SEÇKİN BİLİŞİM müşteri çok iyi bilmektedir. Sizi, hatta yetkili personelini tanıyan, sizin için gizlilik teşkil eden konulara hâkim, sektörünüz ile ilgili genel bilgileri bilen, güncellemelerinizi aksatmadan yapılmasını sağlayan müşteri temsilcilerimiz, şirketimizin farklılığını ortaya koyan en önemli aile bireyleridir.